חדשות ומבצעים
 

מועדון לקוחות
הרשמו עוד היום וקבלו עדכונים ממועדון הלקוחות של בית מרקחת גליל
סיפורי לקוחות
 
בית מרקחת הגליל - הרבה מעבר לבית מרקחת
 
1אנו מוסד ותיק ומוכר בנוף של תל אביב שהשפעתו מגיעה לכל קצוות הארץ ואפילו לחו"ל.
למעלה מ-60 שנה דואגים לבריאות הציבור ונותנים מענה מקצועי להתמודדות עם מחלות, מניעתן ושמירה על אורח חיים בריא ואיכותי יותר. 
 
אנו גאים כל פעם מחדש לראות את התוצאות. זה הכיף שלנו, לשמוע שכאבים ומחלות חלפו, לראות איך הבריאות שלכם הולכת ומשתפרת, איך ההיריון נעים יותר, הלידה עוברת בקלות, התינוקות והילדים פחות סובלים והחיים בכלל הופכים לטובים יותר.
 
הכל התחיל בשנת 1935...
בשנת 1935 הוקם בית מרקחת הגליל על ידי ד"ר יעקובסון שברח מגרמניה לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה. ד"ר יעקובסון היה רוקח, נתורופת והומאופת בעל השכלה ונסיון מקצועי שרכש בגרמניה.
בית המרקחת שהוקם ברחוב הגליל בתל אביב, לא הרחק מהים, הביא איתו לעיר הלבנה בשורה חדשה - רוקחות מקצועית המשלבת גם צמחי מרפא והומיאופתיה.
 
גישת רוקחות חדשנית
ב-1979 עברה הבעלות על בית המרקחת לזיוה שם טוב, צעירה נלהבת, בעלת תואר שני ברוקחות, שלא הכירה כלל את תחום ההומיאופתיה. סקרנותה ומגוון המוצרים והתרופות ההמאופתיות שמצאה בבית מרקחת הגליל, הובילו אותה, לחקור, ללמוד ולהתנסות. זיוה הגיעה למסקנה שהומיאופתיה ביחד עם רפואה קונבנציונאלית שקולה, מספקת פתרון אידאלי למגוון מחלות ובעיות ונותנת את התוצאות הטובות ביותר.
 
מסורת של איכות
לאחר גילוי זה, יצרה זיוה קשר עם חברות תרופות מובילות בעולם המייצרות חומרי גלם ותמציות צמחים להפקת תרופות הומיאופתיות ונתורפתיות. חברות אלו עומדות בתקנים המחמירים ביותר החל מבדיקות בוטניות, דרך תהליכי המיצוי וכלה בבקרת איכות קפדנית של המוצר הסופי.

במעבדת בית המרקחת אנו נעזרים בבקרת איכות ממוחשבת מתקדמת.
איכות התרופות והמוצרים שלנו, והתאמתם האישית והמדויקת ללקוח מבטיחים השפעה טובה ביותר וחיזוק בריאותי.
 
הצוות שלנו
בנינו צוות מקצועי, מנוסה ומיומן בעל ידע עשיר ברוקחות קלינית, נתורופתיה והומיאופתיה. הצוות שלנו פועל מתוך דאגה ואחריות מלאה לבריאות לקוחותינו. אנו רואים את התמונה הכוללת של הלקוח, נמצאים בקשר שוטף עם רופאים, מתייעצים איתם ומפנים את הלקוח לגורם מקצועי נוסף במידה ויש צורך בכך.
הצוות המקצועי שלנו מתעדכן בהתמדה, לומד ומתפתח. כדי להרחיב ולהעמיק את הידע שלנו אנו משתתפים במספר רב של קורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל.
 
10 סיבות טובות להגיע לבית מרקחת הגליל
  1. מקצועיות – שילוב של ידע ונסיון ברוקחות קלינית לצד נתורפתיה והומיאופתיה תוך אחריות מלאה ויושרה מקצועית.
  2. איכות ואמינות – אנו מתחייבים לחומרי הגלם הטובים ביותר תוך בקרת איכות קפדנית.
  3. מהירות – הודות למלאי זמין ואיכותי של חומרי גלם, אנו ערוכים לספק כל מוצר ותרופה באופן מיידי.
  4. מוצרים בהתאמה אישית – בנוסף להתאמת התרופות והמוצרים באופן מדויק עבורכם, אנו גם מכינים מוצרים ייחודיים מבחינת הרכבים וריכוזים.
  5. שירות אישי ואינטימי - קשובים לכל צורך ובעיה, אנו מלווים את מרבית לקוחותינו שנים רבות מתוך היכרות ודאגה לשלומם.
  6. מענה טלפוני ואינטרנטי להתייעצות – ניתן להתייעץ איתנו תמיד, לשאול ולהיעזר. לפעמים בטלפון אחד תוכלו לקבל תשובה שתסייע לכם ותכוון אתכם (מה כדאי לעשות, למי לפנות, באיזה מוצר להשתמש ועוד...). אנו מייעצים בסבלנות, מקצועיות ואדיבות.
  7. פינוקים וחידושים – מגוון מתנות, מוצרי קוסמטיקה טבעית ומבצעים.
  8. תוצאות  - זה הכיף שלנו ושלכם, להרגיש בריאות...