חדשות ומבצעים
 

מועדון לקוחות
הרשמו עוד היום וקבלו עדכונים ממועדון הלקוחות של בית מרקחת גליל
סיפורי לקוחות

מאמרים

  הכנה ללידה הערכה של הגליל
 
  הכנה ללידה: הערכה של הגליל הכנה ללידה: הערכה של הגליל ההכנה לקראת לידתו של התינוק כרוכה בהיבטים שונים: לימוד טכניקות נשימה או הרפיה, כמו גם הכנה פסיכולוגית.  
     
   
 
  
  טיפול בפיסורה
 
  פיסורה פיסורה הינה בעיה שכיחה אשר נגרמת עקב סדק בעור המגיע עד שריר התעלה האנאלית ופי הטבעת. התסמינים של פיסורה שונים מאדם לאדם, ושונים גם בהתאם למצבו הרפואי הכללי של האדם וחומרת הפיסורה.  
     
   
 
  
  דיקור סיני
 
  דיקור סיני - 4000 שנות התבונות ולמידה הרפואה המערבית קימת סך הכל כ 100 שנה על מי תסמוך יותר? כיום בכל המרכזים הרפואה המתקדמים ביותר בעולם המערבי .  
     
   
 
  
  פטרת ציפורניים
 
  פטרת ציפורנים פטרת הציפורניים היא זיהום של ציפורני הרגליים הנגרם על ידי פטריות. מדובר במחלה נפוצה המופיעה באחוז גבוה מאוד של האוכלוסיה ושכיחותה עולה עם הגיל. פטרת שכיחה יותר בציפורני הרגליים.  
     
   
 
  
  תנו לגדול בשקט - הומאופתיה וילדים
 
  מזה שנים רבות אנחנו מציעים תשובות הומאופתיות ואלטרנטיביות לנשים בהריון המנועות מלקיחת תרופות קונבנציונאליות ולילדיהן.  
     
   
 
  
  צמחי מרפא
 
  צמחי מרפא LIVER DRAINAGE לצמחי המרפא תפקיד חשוב בתהליך הניקוי. הם מסייעים להגברת הניקוז וההפרשה דרך מערכות הגוף. לדוגמא צמחים מטהרי כבד- מחדשים את תאי הכבד ובכך הופכים את תפקודו לטוב יותר.  
     
   
 
  
  רגיעה אחרי הלידה
 
  אחרי הלידה תאור כללי: הגעתו של הרך הנולד אל הבית הינו רגע של אושר רב עבור הזוג. למען איזונו הנפשי העתידי של הילד, חשוב מאוד שסביבתו תהיה שלווה ומלאת הרמוניה.  
     
   
 
  
  ניקוי רעלים
 
  ממה להימנע: שמנים\חמאה\מרגרינה- חוץ משמן זית, סוכר לבן או חום תחליפי סוכר כמו סוכרזית, מלטיטול, סורביטול וכו... צבעי מאכל קופסאות שימורים קפאין- תה ,קפה, שוקולד.  
     
   
 
  
  על הקשר שבין הריון להומאופתיה
 
  אף שההריון הוא תופעה רגילה לחלוטין, הרי שמבחינת פיסיולוגית מדובר בתופעה כה רחבה,שיש צורך בהשגחה רפואית קפדנית ביותר.