הומאופתיה הריון ומה שביניהם

  • קטגוריה:כללי

הריון והומאופתיה

במשך 9 חודשים נוצרים וצומחים בגופך חיים חדשים, אין ספק שמדובר בפלא הבריאה ובנס הגדול ביותר – נס החיים. החגיגה הזו לעיתים קרובות מלווה גם בתחושות פחות נעימות ובקשיים…

כל גופך משתנה, ההורמונים משתוללים, בתקופה הראשונה יתכן ותחווי בחילות, הקאות, עייפות רבה, ירידה באנרגיות, מצבי רוח משתנים ודאגה רבה לקליטת העובר והצלחת ההריון. בהמשך עם התפתחות ההיריון יתכן ותרגישי כאבי גב, צריבה במתן שתן, צרבות, בצקות ועוד תופעות שונות ומשונות…

בתקופת ההיריון, המטרה החשובה מכל היא לשמור על בריאותך ובריאות העובר.

הריון והומאופתיה

תרופות קונבנציונאליות רבות, להבדיל מהומאופתיה, אינן מתאימות לשימוש בהריון או עלולות לגרום לתופעות לוואי שליליות עבור העובר. שימוש במוצרים ותרופות הומואפתיות במהלך הריון הם פיתרון אידיאלי ובטוח.

יתרון נוסף לשימוש בהומאופתיה במהלך ההריון הוא התייחסותה למחלות ורגישויות העוברות בתורשה. כל אישה, למעשה, מאופיינת בנטיות העוברות בתורשה באמצעות גנים או טראומות שנרכשו במהלך חייה. התינוק יירש מכלול נטיות זה, שהוא לעתים שלילי, הן מאביו והן מאמו. לדוגמא, אם הסובלת מאקזמות ואב אסמטי יעבירו לתינוקם אחת מנטיות אלו, לעיתים אף את שתיהן גם יחד.

טיפול הומאופתי במהלך תשעת חודשי ההיריון יפחית, ואולי אף ימנע, את העברת הנטיות השליליות הללו על ידי ניקוז הרעלנים של ההורים והגדלת הפוטנציאל של העובר.

* נדגיש כי טיפול הומאופתי אינו מהווה תחליף להתייעצות עם רופא בעת הצורך

* תכשיר הומיאופתי הינו ללא התוויה רפואית מאושרת

תכשירים מומלצים בהריון:

×

עגלת קניות

Open chat
אפשר לעזור לך?
שלום, אנחנו כאן כדי לעזור!
להתייעצות עם רוקח לחצו על הכפתור >>>