הקיץ הגיע ואיתו עקיצות היתושים – איך נמנעים באופן טבעי?

קיץ זה כיף, חופש, ים, בריכה.

אנחנו שוהים המון באוויר הפתוח או בטבע – וזו הזמנה לארוחה חינם, והפעם אנחנו לא הסועדים אלא הארוחה עצמה.

איך אפשר להישמר מעקיצות מטרידות שעלולות גם לסכן אותנו ולהדביק אותנו במחלות נוספות?

קבלו את 6 הטיפים שלנו:

יתושים זה לא נעים

1. מתקלחים יותר בחודשי הקיץ

יתושים נמשכים לבני אדם בעיקר בעקבות פליטת דו תחמוצת הפחמן שלהם וריחות גוף וזיעה הנודפים מהם. אנחנו לא בעד להפחית את כמות הנשימות, לכן בעיקר נמליץ לכם להתקלח לעיתים תכופות יותר, זה יעזור לכם למשוך פחות יתושים ובעקבות כך גם להיעקץ פחות.

2. מתמגנים נגד יתושים גם ביום וגם בלילה

חשבתם שיתושים פעילים רק בשעות הלילה? יתוש הנמר האסיאתיי למשל, פעיל יותר ועוקץ יותר בשעות היום מאשר בלילה. יתוש זה נפוץ מאד בארץ בשנים האחרונות. לכן, הגנה אפקטיבית במשך כל שעות היממה הכרחית כדי לשמור על גופנו נקי מעקיצות יתושים גם ביום וגם בלילה.

תכשירים מומלצים למניעה טבעית של עקיצות יתושים, הקלה וטיפול

3. מוודאים את תקינות הרשתות בבית או באוהל

רשתות מאפשרות איוורור וזרימת אוויר טובה יותר מאשר חלונות סגורים, אך אפילו חור קטן ברשת הופך אותה ללא יעילה במיוחד בהגנה מיתושים. בלי אטימה הרמטית, לילה שלם יכול להפוך לסיוט בגלל יתושה פעילה אחת בחדר השינה או באוהל. הקפידו על תקינות הרשתות שלכם והקפידו לסגור אותן אחריכן בכל כניסה ויציאה מהבית או האוהל.

4. מקפידים על בגדים ארוכים מחוץ לבית

הכי קל להימנע מעקיצות יתושים כשמכסים את הגוף כמה שיותר. ככל ששטח העור החשוף קטן יותר, הסיכוי שנעקץ על ידי יתושים קטן. ואם לדייק – מעניין לדעת שמי שעוקץ אותנו בכזו התמדה היא דווקא היתושה.

5. שומרים על רוח טובה

יתושים לא אוהבים רוח. היא מקשה עליהם לאתר את טרפם, לנווט לכיוונו ולעקוץ. הפעלה של מאוורר או מזגן יכולה להפחית באופן דרמטי את סיכויי ההיעקצות שלכם. 

6. מתמרחים בתכשירי הגנה אפקטיביים לעקיצות יתושים

מריחה של תכשירי הגנה נגד עקיצות יתושים מפחיתה משמעותית עד לגמרי את העקיצות. חשוב לוודא שהתכשיר בו אתם משתמשים מתאים לכם ולא מעורר תגובות לא רצויות.

ההמלצה שלנו היא למנוע עקיצות באופן טבעי, עם תכשירים  מרכיבים צמחיים בלבד וללא כל כימיקלים המסכנים את בריאותכם. דאפיס ג'ל למניעה – תכשיר למניעת עקיצות הוא אחד מהם.

ואם כבר נעקצתם – תרצו להכיר את דאפיס טריטמנט ג'ל – שיספק לכם טיפול והקלה טבעיים אחרי עקיצה.

בברכת קיץ נעים ללא עקיצות יתושים ככל הניתן.

כאן לשירותכם, זיוה שם טוב וצוות בית מרקחת הגליל.

תכשירים מומלצים למניעה טבעית של עקיצות יתושים, הקלה וטיפול

×

עגלת קניות